АСЖ 35

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Обгортання від целюліту в домашніх умовах: техніка, правильні суміші і результати релаксу в «коконі»

Обгортання вважається універсальною процедурою в боротьбі з «апельсиновою кіркою». Його можна проводити, використовуючи для суміші найрізноманітніші і недорогі інгредієнти. Причому антицелюлітний обгортання в домашніх умовах не менш дієво, ніж сеанси в салоні краси.

Медовий антицелюлітний масаж: як правильно робити, коли і яким буде результат

У всі часи і в будь-якому суспільстві існували неписані канони краси. Ворогом жінок ще в XX столітті був оголошений целюліт. Не повірите, але в епоху Відродження він просто оспівувався художниками як неодмінний атрибут ідеального тіла. Сучасні думки щодо «апельсинової кірки» різняться: одні вважають масову істерію з приводу целюліту виправданою, інші - надуманою. Естетична проблема є, але її можна звести до мінімуму за допомогою правильного способу життя і нескладних процедур. Одна з них - медовий масаж від целюліту в домашніх умовах.

Застосування масажера від целюліту: ручного і електричного

Сидяча робота, відсутність культури харчування, нехтування фізичною активністю, погана екологія, стреси - це лише короткий список причин, через які жіноче тіло покривається непривабливою «апельсинової кірки». У явній або прихованій формі ця проблема присутня у 92% представниць прекрасної статі. Якщо ви хочете викреслити себе з цієї невтішної статистики, вам потрібен антицелюлітний масажер для тіла. Регулярно використовуючи нехитре пристосування, ви переможете проблему за два-три місяці.

Баночний масаж від целюліту: про техніку, синцях, і результати

Вартість салонного курсу такого масажу і фотографії жахливих наслідків домашніх процедур з синцями, розтяжками і гематомами налякають кого завгодно. Разом з тим, є мета скорегувати недоліки тіла і позбутися від «апельсинової кірки». Як правильно робити антицелюлітний масаж банками в домашніх умовах, не зашкодивши власному здоров'ю?

Масаж від целюліту в домашніх умовах: зменшуємо «апельсинову кірку» банками, ложками і навіть качалкою

Коли в спині утворюється відкладення солей або відбуваються інші застійні явища, порятунок можна знайти тільки в масажі. Целюліт - це також застійне явище, але більш глибоке і важко піддається впливу. Логічно, що побороти його також можна за допомогою глибокого масажу. Інтенсивне фізичне вплив в комплексі з якісними масажними засобами розженуть кров і лімфу, розіб'ють жирову клітковину, повернуть шкірі гладкість і пружність. Як робити антицелюлітний масаж в домашніх умовах?

Як позбутися целюліту в домашніх умовах: комплексні заходи зсередини і зовні

Може скластися враження, що в відношенні целюліту люди розділилися на дві непримиренні команди. Перші вважають наявність «апельсинової кірки» на тілі неприпустимим з естетичної точки зору. Другі впевнені, що невеликі нерівності на шкірі сідниць і стегон зовсім не псують жіноче тіло. Але до кого, дійсно, варто прислухатися, так це до медиків, які стверджують, що горби на шкірі - це прояв серйозних порушень в роботі організму. Навіть незначні зміни повинні вас насторожити. Як позбутися целюліту в домашніх умовах?

Як користуватися кремом від целюліту, що шукати в складі магазинного і чому домашні засоби нітрохи не гірше

До антицелюлітний кремів виробилося неоднозначне ставлення. Скептики вважають, що це такий комерційний хід, заснований на бажанні дам побороти проблему, не докладаючи зусиль. Дійсно, такий крем - не панацея, а лише частина складного, тривалого і комплексного лікування целюліту. Більш того, вибір і застосування косметики - це делікатне процес, що вимагає певних знань і навичок. Як наносити антицелюлітний крем? Що повинно бути в його складі? Чи можна виготовити засіб самостійно?