АСЖ 35

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

5 секретів, як правильно обертати обруч і худнути!

Як правильно крутити обруч, щоб схуднути? Чи залежить результат тренувань від виду хула-хупа? В який час бажано займатися? Як багато питань про найпростіший тренажері для тіла! Відповідаємо на них по порядку!

Вправи для шиї при остеохондрозі: позбавляємося від болю за допомогою гімнастики

Знову болить шия, хочеться знову і знову крутити головою, але повернути її виходить лише злегка. Плечі немов налилися залізом, а пальці руки заніміли ... Знайомі відчуття? Значить, і вас збагнув один з головних недуг сучасності - остеохондроз. На жаль, вилікувати його медикаментами неможливо. Реально допомагає лише гімнастика для шиї при остеохондрозі.

Схуднення за допомогою велотренажера - вибір, інтенсивність тренувань

Чи плануєте використовувати велотренажер для схуднення: відгуки в мережі про цей метод можуть збентежити кого завгодно. Серед явно замовних хвалебних промов і відвертого негативу складно знайти об'єктивні думки. Хоча якщо запитати у критиків методу про їх організації тренувань, все відразу стане ясно. Чудес не буває, і чекати стрункості через тиждень крутіння педалей нерозумно. Адже в головне - регулярність тренувань і здоровий глузд.

Ефективний комплекс вправ від целюліту на стегнах і сідницях

Не знаєте, як боротися з «апельсиновою кіркою» на стегнах і попі? Наші поради допоможуть вам позбавитися від проблеми в домашніх умовах! Виконуйте вправи проти целюліту на сідницях і стегнах регулярно, і вже через кілька тижнів ваше тіло стане предметом захоплення!