АСЖ 35

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Дієта на овочах: принципи, види, рекомендації дієтологів

Чи корисно худнути на овочах? Які особливості такої дієти? Скільки зайвих кілограмів вона допоможе втратити і як швидко? Меню овочевої дієти для схуднення, її основні принципи та популярні види, рекомендовані провідними дієтологами України і Європи.

Меню дієти «6 пелюсток», ефективність

Як ставляться до дієти «6 пелюсток» лікарі та дієтологи? На чому заснована її ефективність? Яке меню на кожен день дієти «6 пелюсток»? Скільки кілограм вона допоможе втратити? Як заходити і виходити з неї правильно? Особливості самого «чарівного» способу схуднення з оригінальною мотивацією.

Яєчна дієта для схуднення - розлучаємося із зайвою вагою смачно!

Ви любите апельсини і зварені круто курячі яйця? Тоді чому б вам не скинути пару-трійку зайвих кіло, харчуючись смачними продуктами? Вам допоможе яєчна дієта для схуднення! Детальніше про її переваги і різновидах читайте в цій статті.

Дієта «Драбинка»: раціон на 5 і 7 днів, ефективність, відгук дієтолога

Чим складніше і «заковирістий» дієта, тим більше уваги вона приваблює. Це в повній мірі стосується знаменитої «Сходинки». Для кожного дня свою назву, свій раціон і своя втрата кілограмів. Результат вражає - до мінус восьми кіло всього за п'ять днів. Але чи так це? У чому небезпека і «підводні камені» раціону? Меню на 5 днів дієти «Драбинка», думка про неї дієтологів.

Дієта для схуднення стегон і ніг: станьте стрункою за два тижні

Як в літній, так і в зимовий час наші ніжки повинні бути красивими. Але що робити, якщо на ногах і стегнах з'явилися проблемні зони? Для того, щоб виглядати надзвичайно, потрібно трохи попрацювати. І в цьому вам допоможе дієта для схуднення стегон і ніг.

Дієта Дюка: меню на тиждень і кожен день, принципи і норми

Дієта Дюка - одна з найпопулярніших систем зниження ваги. Її автор доктор П'єр Дюка стверджує, що вона допоможе досягти оптимальної маси тіла і підтримувати її протягом життя. Чи так це? У чому особливості підходу? Які недоліки має дієта Дюка, меню на кожен день, «підводні камені» для початківців.

Яблучна дієта для схуднення: струнка фігура за тиждень

Рідкісна жінка не мріє про струнку фігуру і бажанні скинути хоч кілька кілограмів. У одних ці пориви закінчуються швидко, інші, навпаки, детально вивчають різні дієти, «приміряючи» на свій організм. Ми хочемо запропонувати вам яблучну дієту для схуднення. Вона проста - треба тільки їсти яблука, але в той же час дуже корисна для організму. Яблука містять багато мінеральних речовин і вітамінів, звідси і секрет швидкого скидання зайвих кілограмів при яблучних дієтах.

Детальний опис дієти Кіма Протасова, ризики, відгуки дієтологів

Детальний опис та відгуки про дієту Протасова нескладно знайти в Інтернеті. На сьогоднішній день це друга за популярністю в світі система схуднення, поступається тільки дієті П'єра Дюка. Наскільки вона ефективна? У чому її суть? І чи є сенс дотримуватися такого харчування? Відповіді в коментарях дієтологів.