Сукня для офісу: вибираємо і носимо правильно!

Що являє собою правильне офісне плаття? В якому вбранні варто вирушати на роботу? Як вибирати варіант по фігурі і відповідно до вимог дрес-коду? І як в цьому світі «сірої класики» зберегти індивідуальність і перестати здаватися нудною?

Вибираємо купальник по фігурі, розміром, кольором та смаком

Як вибрати купальник за типом фігури? Будь-силует можна уявити у вигідному світлі. Купальник магічним способом може підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Важливо тільки вибрати відповідний розмір, модель, колір, стиль. Найбільш вдалі ті фасони, в яких жінка будь-якого віку відчуває себе жінкою.

Як вибирати спідниці для повних жінок

Ваша апетитна округла фігура абсолютно не забороняє вам носити спідниці. Більш того, за допомогою цього елемента одягу можна вигідно підкреслити вашу жіночність і приховати деякі недоліки. Як правильно варто вибирати спідниці для повних жінок? І які поради дають імениті стилісти? Дізнайтеся в нашій статті!

Як вибрати шубу з норки: 5 критеріїв хорошого вироби

З якого хутра вибрати шубу? Звичайно, з норки! Цей розкішний, ніжний, блискучий хутро сьогодні вважається чи не головним аксесуаром справжньою леді. А якісна норкова шубка вірою і правдою прослужить вам багато років. Але ось як вибрати шубу з норки - питання серйозне, адже таку дорогу покупку можна дозволити собі не часто. Тому перш ніж вирушати за шубою вашої мрії, дізнайтеся головні критерії правильного вибору!

Чи можуть жіночі костюми для офісу бути привабливими?

Стилісти впевнені: жіночі костюми для офісу і дамська привабливість сумісні! І дають кожній з нас поради, як зберегти ідеальний баланс між вимогами дрес-коду і особистими уподобаннями в одязі. З їх допомогою ви зможете сформувати свій власний офісний стиль, який дозволить залишатися привабливою і в офісі, і на корпоративних вечірках.