Сучасні коляски: допомога у виборі для майбутніх мам

Динамічне життя сучасних батьків змушує використовувати напрацювання технологічного прогресу. Якщо порівняти сучасну маму і маму 80-их років, неодмінно можна виділити принципові відмінності в області виховання і догляду за дитиною.

Якщо раніше дитяча коляска виконувала тільки одну функцію - транспортування малюка, то сьогодні вона стала багатофункціональною, допомагаючи мамі справлятися з безліччю щоденних завдань. На що варто звернути увагу, щоб вибрати зручну і функціональну коляску?

Нюанси сучасної коляски

Вирушаючи в декретну відпустку, мама повністю присвячує себе малюкові, тому має достатньо часу, щоб справлятися з усіма труднощами виховання. Але так здається тільки на перший погляд. Така думка характерна для тих людей, які ще не обзавелися своєю сім'єю.

Багато молодих мам сьогодні примудряються поєднувати виховання дитини і роботу. Уже через кілька місяців, деякі мами повертаються до звичного способу життя. З цих причин потрібно вибрати таку коляску, яка максимально полегшить догляд за дитиною і стане справжнім помічником. Що для цього потрібно?

Правильні колеса для довгих прогулянок

Коляска-позашляховик


Ми не говоримо про якусь конкретну модель, яка зовні схожа на «монстра». Тут мова йде про колісну базу. Потрібно вибрати таку модель, яка здатна впоратися з будь-якими перешкодами на дорозі. Чим краще хід коляски, тим швидше і безпечніше можна дістатися до потрібно пункту призначення. Зайняті мами цінують час, тому модель з підвищеними характеристиками прохідності буде дуже до речі. До таких дитячим позашляховиків відносяться коляски з гумовими колесами. Найчастіше саме вони добре справляються утрудненим ділянками дороги. На додаток до надійних колесам повинна бути хороша рама, яка витримає навантаження і амортизація.

Максимум додаткових функцій

Сучасні виробники оснащують моделі різними нововведеннями, які полегшують будні молодих мам. Серед них можна виділити підстаканники і відкидний столик. Будучи на прогулянці, погодувати можна не тільки дитини, але і перекусити самостійно. Зручно вмостившись на лавочці в парку, розклавши невеликий столик, можна влаштувати справжній пікнік з дитиною. Вирішуючи побутові питання і не встигаючи на обід додому, мама з малюком можуть у відмінній компанії на свіжому повітрі пообідати. Підсклянник - справжній порятунок для мам і ось чому: насолоджуючись ароматною кавою або чаєм, нерідко виникають ситуації, коли дитина нагально вимагає до себе уваги. Як результат, мама не знає, куди поставити стаканчик і судорожно викидає його. Підсклянник рятує ситуацію.

Містка корзина для покупок і додаткова сумка / рюкзак для мами значно полегшують її будні. Сім'я з маленькою дитиною на 50% частіше здійснює покупки. Сила-силенна дитячих товарів (одяг, харчування, підгузники) займають значну площу. Щоб не робити покупки в два заходи, зручно використовувати містку корзину і сумку, яку можна повісити на ручку коляски. При покупці звертайте увагу на наявність таких речей.

Гаджети

Сучасній мамі не обійтися без технологічних новинок, які оточують всюди. Коляска 21-го століття не стала винятком. До найбільш доступним технологічним новинкам на ринку колясок відноситься зарядка для смартфона / планшета. У будь-який момент техніку можна підзарядити і залишатися на зв'язку. Більшість «напханих» смартфонів витрачають 100% -ий заряд батареї за день, тому підзарядка може знадобитися в будь-який момент. Такі коляски вже є на ринку Росії (коляска-трансформер Origami).

Для активних мам

Після народження дитини більшість молодих мам сплять і бачать, як вони приведуть свою форму в порядок. Багато ще до виписки з пологового будинку вже використовують стягуючі пояс для живота, щоб повернути шкірі колишню еластичність. Як поєднувати виховання місячну дитину і бажання займатися спортом? Вихід є - коляска-велосипед, наприклад, Taga Bike. Подібні моделі вже щосили використовуються в Європі. Це відмінна можливість для спортивної мами.

Модель-трансформер за 20 секунд перетворюється з велосипеда в коляску. Дитина при цьому знаходиться в передній частині велосипеда. Місячного малюка можна возити в положенні лежачи. З 7-ми місяців сидіння коляски можна трансформувати і посадити дитину. Коляска дуже зручно поміщається в багажнику автомобіля, тому не думайте, що це величезна конструкція, яку буде складно зберігати. Заняття спортом тепер стає більш, ніж доступним, навіть для мам з немовлятами. Taga Bike дозволяє подорожувати по місту, їздити по магазинах, на прогулянку. Виробник робить акцент на екологічність коляски, тому ви можете їздити і не турбуватися про навколишнє середовище.

Коляска тростина

Ідеальний вибір для динамічного життя. Активний спосіб життя мами передається дитині, а це значить хороший імунітет і міцне здоров'я. Габаритні моделі перешкоджають зручності і мобільності, тому рекомендується звернути увагу на коляску-тростину, яка за секунду складається і зручна в транспортуванні. Є моделі, які за пару секунд перетворюються в сумку. Палиця підходить для дітей від 7-ми місяців. Якщо дитина вміє сидіти, а тим більше ходити, коляска-тростина полегшить експлуатацію. Палиця дуже затребувана під час подорожей. Її вага знаходиться в межах 7 кг, але можна знайти і максимально полегшені моделі - до 4 кг. При цьому вона має все необхідне для комфорту малюка: зручне сидіння, козирок від сонця, ремені безпеки. Серед популярних ZAPP XTRA. Легка, зручна і мобільна коляска-тростина.

Як показує практика, сучасні мами цінують зручність, мобільність і функціональність. Більшість вибирають коляски на Апорт, не обтяжені зайвими незручностями і перешкодами під час експлуатації. Сучасний асортимент тисяч виробників дозволяє зробити гідний вибір.