Лікування синуситу у дітей: ефективні синтетичні засоби і фітопрепарати

Синусит являє собою запальний процес у слизовій оболонці придаткових пазух носа. Його причинами найчастіше є вірусні або бактеріальні інфекції. Основні симптоми синуситу у дітей: утруднене носове дихання, слизові або гнійні виділення з носа, біль в ділянці обличчя. Лікування даної патології, як правило, комплексне і включає цілу групу препаратів з різним механізмом дії.

Як захистити дитину від комарів на вулиці і вдома: традиційні способи і «Натуронік зооглея»

Дитяча шкіра моментально реагує на контакт з комарами: з'являються пухирі, шишки, алергічні реакції. Як результат - дитина не спить, вередує, відмовляється від їжі. Засобів захисту трохи, так як застосування «хімії» неприпустимо. Рішення пропонує російська компанія «Сашера Мед», виробник оздоровчої продукції з рослинної сировини Гірського Алтаю. В її каталозі представлений новий продукт - крем-спрей для дітей і дорослих «Натуронік зооглея». Він відлякує комах, усуває наслідки укусів. А також захищає шкіру від сонячних опіків. Наскільки ефективно це засіб від комарів для дітей, і якими ще лікувальними властивостями воно володіє?

Як лікувати аденоїди у дитини: поширені міфи

Аденоїди виникають практично у кожної четвертої дитини. І, не дивлячись на існування чіткого алгоритму дій по їх лікуванню, менше запитань у мам не стає. Як лікувати аденоїди у дитини? Чи можуть допомогти гомеопатичні препарати? Чи можна уникнути операції, і якщо немає, якою її вид кращий і безпечний? Відповімо на ці питання разом з професійними отоларингологами і на підставі рекомендацій Всесвітньої організації здоров'я.

Харчова алергія у дитини: як розпізнати, лікувати і де знайти доступні ліки

До 8% малюків в усьому світі не сприймають той чи інший продукт і страждають від харчової алергії. Особливо схильні до захворювання первістки. Складність полягає в діагностиці недуги і пошуку фактора-провокатора (алергену). Особливо у випадку з немовлятами: тут симптоматику часто плутають з ознаками інших нездужань. Як розпізнати і лікувати харчову алергію у маленьких пацієнтів?

Як вилікувати нежить у дитини: 6 рад для мами

Нежить - явище дуже часте. Але всякий раз при його виникненні багато мам впадають у відчай. Як боротися з рясними соплями і допомогти дитині нормально дихати? Як прибрати це неприємний стан максимально швидко? Як вилікувати нежить у дитини, якщо той затягнувся надовго? Відповімо докладно на всі ці питання.