Борова матка при безплідді і жіночих хворобах

Безпліддя - не вирок! У цьому переконалися тисячі жінок, яким вдалося завагітніти з першого разу після лікування народними засобами. Одне з них - ортилия або борова матка. Ця рослина продається в кожній аптеці, коштує зовсім недорого і надає потужний оздоровчий вплив на організм жінки.

Як завагітніти після викидня: 5 складових успіху

Викидень - зовсім не привід забути про щастя материнства. А швидше за попередження про проблеми вашого організму. Як впоратися з ними, уникнути їх в майбутньому і завагітніти після викидня, розповімо в цій статті.

Як завагітніти швидко - народні засоби, перевірені часом!

Незважаючи на відсутність захворювань, багато молодих людей довго не можуть зачати дитину. Чому це відбувається, наука досі не знає відповіді. Але у народної медицини є корисні рекомендації, як швидко завагітніти, якщо не виходить. Отже, запам'ятовуйте, як завагітніти швидко народними засобами!

Як завагітніти близнятами: думка медицини і кращі народні методи

Кажуть, з природою не посперечаєшся. Особливо, якщо мова йде про продовження людського роду. На все населення Землі припадає лише 1,5% близнюків. Тому якщо ви хочете народити не одного, а відразу двох малюків, вам доведеться дуже постаратися. Наші поради допоможуть вам успішно «домовитися» з природою.

Як робити вправи Кегеля: поради майбутнім і справжнім мамам

Природа наділила жіночий організм можливістю виношувати і народжувати дітей - справжнім дивом, над яким цілих 9 місяців працюють всі системи майбутньої мами. Але життя після пологів може принести неприємні сюрпризи у вигляді нетримання сечі або ослаблення статевого потягу до партнера. Виправити ситуацію допоможуть вправи Кегеля. Простий і не вимагає особливих зусиль комплекс дозволяє відновити тонус м'язів статевої сфери і малого таза. Як робити вправи Кегеля правильно, розповімо в цій статті.

Загин матки і вагітність - чи є шанс стати мамою?

Фізіологічні особливості вашого тіла можуть іноді ставати перешкодою на шляху до материнства. Одна з них - ретрофлексия або загин матки. Чи можна зачати дитину при наявності цього захворювання? Як швидко завагітніти, якщо не виходить? Чи виключають загин матки і вагітність один одного? Відповімо на всі ваші питання в цій статті.

Як виміряти базальну температуру і використовувати її графік правильно

А чи знаєте ви, що можна визначати найнебезпечніші дні менструального циклу з максимальною точністю і самостійно виявляти можливі проблеми зі здоров'ям? У цьому допоможе простий і точний метод діагностики - вимір базальної температури. Він допоможе відповісти на найбільш хвилюючі жіночі питання до і під час вагітності. Дізнайтеся, як виміряти базальну температуру і правильно використовувати отримані відомості.