Запори під час вагітності: Нормофлоріни приходять на допомогу

Очікування появи на світ довгоочікуваного малюка супроводжується не тільки приємними клопотами і радощами. На жаль, для організму жінки цей період пов'язаний з істотними перевантаженнями і змінами багатьох фізіологічних процесів. Один з «неприємних сюрпризів» вагітності - стійкий запор, який переслідує більше половини вагітних жінок.

Чому кровоточать ясна при вагітності? І як з цим боротися

Чому виникає кровоточивість ясен при вагітності? Наскільки небезпечно це стан? Як лікувати кровоточивість? Які препарати можна використовувати?

Вважається, що основним фактором, чому кровоточать ясна при вагітності, є гормональна перебудова. Дійсно, починаючи з 3-4 тижні розвитку плоду, в організмі різко зростає рівень гормонів естрогенів, простагландинів і прогестерону, які, в свою чергу, стимулюють розм'якшення тканин.

Токсоплазмоз при вагітності - що потрібно знати майбутній мамі

Токсоплазмоз вважають самим страшним захворюванням для вагітних, так як він викликає важкі пороки розвитку дитини. При виявленні його симптомів на ранніх термінах нерідко рекомендують переривання вагітності. А на пізніх - призначають лікування небезпечними для малюка препаратами. Але так чи страшний токсоплазмоз при вагітності для майбутньої мами і дитини? Як уберегтися від недуги і як бути, якщо діагноз вже поставлений? Дізнайтеся компетентну думку акушерів-гінекологів.

Як лікувати застуду на губах при вагітності: ефективні і безпечні засоби

Герпес на губах при вагітності є далеко не рідкісне захворювання. Однак його прийнято відносити до «факторів ризику» для майбутньої мами і її малюка. У чому полягає цей ризик? І як він відбивається на здоров'ї обох? Про це читайте далі.

Як лікувати застуду при вагітності: безпечні домашні засоби

Головне правило хворої вагітної жінки говорить: ніякого самолікування і терміново до лікаря! Але якщо нездужання стало відчутним ввечері, а до візиту до лікаря потрібно щось зробити, скористайтеся нашими порадами. Як лікувати застуду при вагітності, щоб не розклеїтись? І найголовніше - не завдати шкоди малюкові!

Як лікувати молочницю при вагітності і не стати заручницею проблеми

За статистикою, молочниця турбує кожну другу вагітну жінку. І незважаючи на те, що захворювання не несе загрози розвитку дитини, з ним необхідно боротися. Нестерпний свербіж, нездорові на вигляд виділення, порушення флори піхви і умови для активного розмноження інших інфекцій - ось що приносить молочниця майбутній мамі. Щоб ліквідувати неприємні наслідки захворювання, буде потрібна допомога акушера-гінеколога. Скористайтеся професійною консультацією свого лікаря і нашими порадами, як лікувати молочницю при вагітності.