Прилад для педикюру Pedi Spin Педі Спін

Пляжний сезон у розпалі, а це значить, що ваші ноги вимагають особливого догляду і підготовки, перш ніж відправитися на пляж. Наприклад, обов'язковою справою є процедура підготовки ступень ніг. Справжні цінителі краси і здоров'я для цього використовують японську електричну пемзу Pedi Spin. Якщо раніше процес видалення старої шкіри за допомогою бритвеного верстата викликав цілий ряд негативних наслідків, то тепер процес стає невимушеним, дуже простим і навіть приємним.

Ультрафіолетова LED + CCFL лампа для сушки нігтів

На сьогоднішній день манікюрними процедурами користується практично кожна дівчина. Якщо нігтьові пластини на відрізняються щільністю і часто ламаються, то ситуацію здатні врятувати штучні пластини. Крім того, сучасний підхід до зміцнення натуральних пластин удосконалився. Тепер майстер з манікюру здатний зробити надзвичайно стійке покриття, яке надійно закріплюється за допомогою LED + CCFL лампи для нігтів.

Виконуємо класичний педикюр правильно в домашніх умовах

Який догляд за ступнями можна вважати найдоступнішим? Безумовно, класичний обрізний педикюр. Навчитися його «премудростям» зовсім не складно. Важливо лише дотримуватися технологію і не забувати про техніку безпеки. Отже, приступимо!

Roto Clipper (Рото Кліппер) - тріммер для нігтів

Турбота про руках є прерогатівних завданням багатьох жінок. Адже саме руки піддаються найбільшому контакту з оточуючими предметами. У момент необережного контакту з аксесуарами здебільшого страждають нігті. Отже, стан манікюру слід підтримувати в належній формі. Але що робити, коли салонні послуги не по кишені, а робота з пилкою змушує нервувати? Адже при необережної обробці нігті починають кришитися деформуватися.

Лікувальний педикюр. Техніка при грибку стоп, врослому нігті і для літніх на дому

Медичний манікюр і педикюр часто асоціюють з апаратним, так як обидві процедури виконуються за допомогою спеціального обладнання. Однак це судження невірно, перш за все тому, що звичайна апаратна методика є процедурою гігієнічного догляду. І її завдання - попередити розвиток проблем і забезпечити красу, доглянутість стоп. Апаратний медичний педикюр покликаний вирішувати проблеми, впоратися з якими самостійно неможливо.

Як зняти шелак будинку і не зіпсувати нігті: загортаємо у фольгу і робимо ацетонові «ванни»

Shellac підкорив багатьох любительок нейл-процедур (прикраси нігтів і рук). Покриття тримається до трьох тижнів (поки не відросте нігті), відрізняється красивим глянсовим блиском, має стійкість до механічних пошкоджень. Що робити, якщо прийшов час міняти манікюр, а на процедуру немає часу або улюблений майстер поїхав відпочивати? Як зняти шелак в домашніх умовах? Виявляється, що процедуру можна виконати самостійно без допомоги фахівця, при цьому, не пошкодивши нігті.

Педикюр для чоловіків: види, техніка виконання і особливості

Що являє собою чоловічий педикюр? У чому особливості його виконання? Які техніки варто використовувати? І як переконати чоловіка пройти процедуру? Про цих непростих питаннях поговоримо далі.

Технологія європейського педикюру: сухий спосіб і SPA-методика

Європейський педикюр - популярна техніка догляду за шкірою стоп, нігтями. У чому її переваги? Які існують види? Які особливості кожної техніки? Розбираємо детально європейський педикюр: технологія і нюанси виконання в нашому огляді.

Педикюр за допомогою рибок Гарра руфа. Особливості фіш-пілінгу, переваги і недоліки

Педикюр рибками Гарра руфа з'явився в переліку послуг салонів краси лише недавно. У чому його особливості? Як він проводиться? Болюча процедура? Чи є у неї недоліки? Про всі секрети модного фіш пілінгу читайте в нашій статті.

Як вибрати машинку для педикюру: 7 рад від лікаря-подолога

Як вибрати апарат для манікюру і педикюру для будинку? Якої потужності і з якими функціями? Чи варто купувати машинку «дорожче» або звернути увагу на побутові пристрої?

елать апаратний педикюр в домашніх умовах самостійно, без відвідувань косметологічних салонів - рішення неймовірно привабливе. На додаток до користь і відносній простоті процедури виникає ще один плюс - економія! Витратити гроші на машинку для апаратного манікюру і педикюру доведеться лише один раз. А потім можна щосили користуватися їй, отримуючи салонний догляд. Чи так це?

Експрес-педикюр препаратом «Мозолин»: особливості швидкої обробки ніг вдома

Що являє собою експрес-педикюр «Мозолин»? Як виконувати процедуру? Наскільки ефективно даний засіб? А наскільки безпечно? Поговоримо докладно про сучасну техніку швидкого догляду за стопами

Що краще: класичний або апаратний педикюр? Відгуки, переваги і недоліки

Який педикюр краще - апаратний або класичний? Які недоліки є у кожного методу? А які переваги? Які чинники важливо враховувати при виборі? Порівняємо 2 найпопулярніші техніки обробки ступень і нігтів, що використовуються в косметології.

Спа-педикюр в домашніх умовах. Особливості та секрети салонної техніки

Не тільки привести ніжки в порядок, але і отримати задоволення - ось що означає справжній спа-педикюр. Технологія виконання його виключає грубе вплив на ступні, процедура делікатна і щадна, але від цього не менш ефективна. Як виконувати її правильно, і чи можливо це в домашніх умовах?

Апаратний педикюр вдома: техніка виконання, вибір інструментів і особливості

Вважається, що зробити апаратний педикюр в домашніх умовах під силу кожній жінці. Що він допомагає вирішувати десятки проблем стоп. Що він є повноцінною медичною процедурою, яка повертає ніжок здоров'я. Все це так, але лише частково. У чому особливості процедури, і які проблеми вона в дійсності вирішує, розберемося в деталях.