Збільшення вій в домашніх умовах: засоби з швидким ефектом

Як збільшити вії в домашніх умовах? Як зробити це швидко? Які засоби можна використовувати? Розповідаємо про методики, які працюють за 1 день.

Ніхто не буде сперечатися, що найкращий спосіб збільшити вії - народні засоби. З їх допомогою можна оздоровити волоски, посилити їх зростання, повернути свіжість і здоров'я шкірі повік.

Біозавивка вій: як стати власницею гарних очей

Біозавивка вій - відносно нова косметична процедура, стрімко завойовує популярність серед представниць прекрасної статі. Що таке біозавивка вій, відгуки та особливості процедури. Про все це читайте нижче.

Особливості застосування водостійкої туші для вій

Вологостійкої тушшю, користуються тисячі представниць прекрасної статі. Однак не всім відомо, як правильно використовувати цей косметичний засіб для отримання неперевершеного результату. Водостійка туш - відгуки, як вибрати, використовувати і чим знімати читайте далі.

Як відклеїти накладні вії: техніка та засоби в домашніх умовах

Може бути безліч причин, за якими вам буде потрібно дізнатися, як зняти нарощені вії будинку. Але в кожному разі техніка дій повинна бути єдиною. Якщо у вас немає можливості звернутися в професійний салон, скористайтеся нашими порадами.

Відновлення вій після нарощування: найкорисніші засоби в домашніх умовах

Після зняття вій свої стали просто непомітними на очах. Змінилося їх кількість, з'явилися «лисі» ділянки, виникла ламкість ... Як відновити вії після нарощування? Які засоби можна використовувати вдома? Про це розповімо далі.

Фарбуємо вії фарбою самостійно: техніка та правил обережності

Для багатьох жінок макіяж - справа звична. Однак, бувають моменти, коли фарбувати очі немає часу або просто не хочеться. В такому випадку відмінною заміною звичної туші стане фарба для вій. Як пофарбувати вії самої себе, про особливості і правила цієї процедури ми і поговоримо сьогодні. Читайте далі!

4 способи, як зробити вії довшими і густіше в домашніх умовах

Мало хто з нас не замислювався хоч раз, як зробити вії довгими і густими в домашніх умовах. Адже з їх допомогою можна кардинально змінити зовнішній вигляд! На щастя, існують методики збільшення довжини і об'єму волосків, що дозволяють не вдаватися до їх нарощування. Про них ми розповімо докладно далі.

Секрети вибору туші для вій - види і косметичний ефект

Туш - обов'язковий атрибут косметички кожної жінки. Асортимент, представлений в магазинах, вражає різноманітністю, і часом вводить в замішання. Як вибрати туш для вій, яка буде максимально точно відповідати, вимогам, що пред'являються, розберемося в нашій статті.

Чи шкідливі накладні вії: 5 фактів, які варто врахувати

Чи шкідливо нарощування вій? Як мінімізувати негативні наслідки процедури? А чи є вони в принципі? І що важливо враховувати, плануючи зробити оченята чарівними? Розповімо про тонкощі корекції природних вій в деталях.