Чи шкідливі електронні сигарети? 3 фактори, які залучають до них увагу

Електронна сигарета - шкода чи користь? Цим питанням задаються курці, які не зважилися повністю відмовитися від шкідливої ​​звички. Але які прагнуть скоротити її згубний вплив. І в цьому, на думку лікарів, вони мають рацію!

5 рекомендацій, як очистити легені після куріння за 30 днів

Як очистити легені після куріння? Що допоможе позбутися від нав'язливого кашлю? Чи можна забути про задишка і дихати на повні груди після прощання з сигаретою? Відповідаємо на важливі питання відновлення організму за 30 днів.

5 секретів, як швидко позбутися від нікотинової залежності в домашніх умовах

Як швидко кинути курити в домашніх умовах? Чи можна тут обійтися без медичної допомоги? Як потрібно правильно розлучатися з сигаретами? Розповімо про головні питання, з якими стикаються курці при прощанні зі шкідливою звичкою.

Вплив куріння на організм людини або як сигарети відбирають наше здоров'я

Всім відомо, що найбільшої шкоди куріння на організм людини великий. Але що саме приносить кожна сигарета нашому тілу? Які зміни викликає в роботі органів? Чим небезпечна кожна наступна затягування?

Кидаємо курити з народними засобами: ефективні полоскання і настої

Як кинути курити за допомогою народних засобів? Які рослини допоможуть відмовитися від шкідливої ​​звички? Що говорить народна медицина про очищення організму після сигарет? Про це розповімо далі.

10 порад, як самому кинути палити. Раз і назавжди!

Як кинути курити самостійно? Незважаючи на поширену оману про складність процесу, це можливо для кожного. І, на думку лікарів-наркологів, які відносять куріння до залежності психологічної більш, ніж до фізіологічної, для цього потрібно лише дотримуватися 10 простих рекомендації.