Які відбілюючі смужки для зубів краще? Принцип дії

Сучасний ритм життя не дозволяє нам приділяти багато уваги красі зубів. Але їх білизна є важливим аспектом спілкування. Розуміючи це, виробники засобів по догляду за порожниною рота розробляють різноманітні засоби швидкого і зручного відбілювання «мимохідь». Саме за таким принципом працюють відбілюючі смужки для зубів, відгуки про них, їхні переваги та недоліки ми розглянемо в нашій статті.

Відбілювання зубів за допомогою соди - 3 рецепта для домашнього використання

Як відбілити зуби за допомогою соди? Як часто варто проводити процедуру? Які рецепти для домашнього використання не забороняють стоматологи? Про тонких нюансах содового відбілювання читайте в нашому огляді.

Чи шкідливо чистити зуби содою: 3 «за» і 4 «проти» методики відбілювання

Звичайну харчову соду можна вважати потужним зброєю в боротьбі за красу посмішки. Вона є в кожному будинку і надає видимий результат. Але чи можна чистити зуби содою? Як це робити правильно? І як виключити негативні наслідки?

Відбілювання зубів активованим вугіллям в домашніх умовах. Як діє популярний метод?

Як відбілити зуби активованим вугіллям в домашніх умовах? Як часто виконувати чистку і не нашкодити емалі? Що робити для поліпшення результату? Відповімо на ці та інші питання в нашій статті!

Відбілювання зубів маслом чайного дерева. Наскільки ефективний метод?

Чи працює відбілювання зубів маслом чайного дерева, адже відгуки про дану методику далеко не однозначні. Ми постараємося розібратися в особливостях способу. І зрозуміти, чи варто приділяти йому увагу?

Огляд швидких способів відбілювання зубів вдома. Народні та професійні засоби

Як відбілити зуби за 1 день в домашніх умовах? Чи можливо зробити це без істотного пошкодження емалі? Які засоби є безпечними, а що варто використовувати лише з великою обережністю? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в нашій статті!

8 причин чорного нальоту на зубах у дорослих і дітей. Винен не тільки куріння і кави

Чому виникає чорний наліт на зубах? Які причини викликають утворення лякають плям? А якщо вони з'являються у дитини? Що робити в кожній ситуації? Шукайте відповіді в нашому огляді!

Вибілюємо зуби вдома. Огляд народних засобів і професійних методик

Як відбілити зуби в домашніх умовах? Як зробити це швидко і без шкоди для емалі? Які засоби, не заборонені стоматологами, можна використовувати? Ми готові розкрити секрети відбілювання зубів, не виходячи з дому. І розповісти, як не допустити негативних наслідків.

Відбілювання зубів в стоматології: 5 способів професійного очищення емалі

Як в стоматології відбілюють зуби? Які сучасні методики застосовують фахівці? Чому варто звертатися до лікарів, якщо хочеться повернути білизну усмішці? Особливості та переваги сучасних способів.

Рекомендації щодо застосування про капи для відбілювання зубів

Наскільки ефективні, чи можуть допомогти і як взагалі використовувати капи для відбілювання зубів? Відгуки людей, які зазнали їх дію, і професійні рекомендації дантистів допоможуть вам розібратися в цих питаннях. Отже, знайомтеся, це капи!

Особливості відбілювання зубів гелем

Одним з популярних засобів створення білосніжної усмішки є гель для відбілювання зубів, але відгуки про цей продукт неоднозначні. Хтось запевняє, що гель не допомагає зовсім, тільки псує емаль. Інші задоволені досвідом знайомства з ним. У чому причина таких різних переконань? І які особливості даного засобу?

Олівець для відбілювання зубів - особливості застосування, ефективність

Можливість нічого не робити і при цьому виблискувати білозубою посмішкою приваблює багатьох. Це і стає причиною зростання популярності такого засобу для домашнього використання, як відбілюючий олівець для зубів. Відгуки про цей засіб, навпаки, свідчать про неоднозначність методу. Де криються «підводні камені»? Давайте розбиратися.

Як вилікувати кровоточивість ясен вдома: полоскання, гелі, зубні пасти

Коли виникає кровоточивість ясен, лікування в домашніх умовах може дати хороший результат. Важливо не обмежуватися одним засобом, а підходити до проблеми комплексно. Що робити в цій ситуації, розповімо в нашому огляді.

Як відбілити зуби за допомогою перекису водню: 3 способи і 6 рекомендацій

Вважається, що відбілювання зубів перекисом водню є найдоступнішим і щадним засобом для домашнього використання. Чи так це? Як працює цей метод? І яких результатів дозволяє досягти? Про всі нюанси роботи над білизною зубів за допомогою перекису водню читайте в нашому огляді.

Докладні рекомендації по правильному чищенню зубів (фото, відео)

Як правильно чистити зуби? Як довго це потрібно робити? Яку щітку використовувати і коли її міняти? Коли правильно чистити зуби: до або після сніданку? Стільки питань про, здавалося б, таке просте процедурі! Розберемося з ними в деталях.