Схуднення за допомогою ДНК-тесту. Порівняння компаній, що пропонують ДНК-тестування

Сьогодні ДНК-тест вже не розглядається тільки як спосіб встановлення батьківства або ідентифікації злочинців. Наука пішла значно далі, запропонувавши його в якості унікальної можливості схуднення і ведення здорового способу життя. Кому корисно його пройти? І де це можна зробити в Україні і за кордоном?

Дієта по ДНК - індивідуальний спосіб схуднення як спосіб життя

Що таке ДНК-дієта і як вона працює? У чому її переваги, і яких результатів дозволяє досягти? Чим відрізняється від інших популярних способів схуднення, в тому числі обґрунтованих з наукової точки зору? Як застосувати її конкретно до вас?

ДНК і особливості смакових переваг: як гени формують наш раціон

Ще давньогрецькі мудреці простежили чіткий взаємозв'язок раціону людини з його здоров'ям. Сьогодні фразу «Ми то - що ми їмо» можна трактувати по-новому. Розвиток генетичної науки і розшифровка ДНК забезпечили зовсім інше бачення смакових уподобань. Наукою доведено, що наші смаки, а відповідно, і наш раціон визначають гени. Як використовувати це знання собі на користь?

Нутрігенетіка: наука на стику генетики і дієтології

Що таке нутрігенетіка? Якими питаннями займається ця наука? Які рішення вона дає кожному з нас? І чи варто ними користуватися? Розповімо про новітні розробки вчених-генетиків, які лягли в основу цілої фундаментальної науки про схуднення і здоровий спосіб життя.