Тержинан: роль в гінекології і схеми лікування

Комбінований препарат «Тержинан» застосовується в лікуванні вагінозів та інших патологій піхви вже не один десяток років. Його ефективність і безпеку доведені в клінічних дослідженнях, численні відгуки свідчать про його добру переносимість. А про переваги препарату можна судити з інструкції по застосуванню «Тержинан».

Застосування бішофіту для здоров'я, краси і спокою: проводимо процедури в домашніх умовах

Мінеральне з'єднання бішофіт - це випаровування стародавнього океану, відкласти і спресовані в надрах Землі. Офіційна дата його відкриття - 1877 рік. З тих пір наукові дослідження проводяться регулярно, але все цілющі можливості з'єднання не встановлені і по сей день. Інструкція по застосуванню бішофіту в медицині підкреслює його головна властивість - усувати хвороби суглобів. Але користь бішофіту полягає не тільки в цьому.

Циклодинон в гінекології: ефективність при порушеннях менструального циклу

Практично кожна жінка в той чи інший період життя стикається з порушеннями менструального циклу. Однією з причин такої патології може бути підвищене вироблення пролактину - гормону, який бере участь в регуляції місячних. Найбільш частими проявами гіперпролактинемії є передменструальний синдром, болі в молочній залозі (мастодиния), менструальні кровотечі або, навпаки, їх відсутність. Інструкція по застосуванню «Циклодинону» свідчить, що цей препарат ефективно прибирає такі симптоми. Але чи правда це, і на чому грунтується його дію?

Поліоксидоній: застосування імуномодулятора в гінекології і не тільки

Під торговою назвою «Поліоксидоній» ховається запатентований в Україні зовсім недавно (в 1997 році) речовина бромід азоксімера. Йдеться про повністю синтетичному полімері, що володіє, як передбачається, вираженими властивостями імуномодулятора. В силу невеликого досвіду застосування препарату багато з його властивостей ще не вивчені. Тому інструкція із застосування «Поліоксидонія» поки досить коротка і рясніє пробілами.

Флюкостат: особливості застосування при кандидозі

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, майже третина населення страждає від грибкової інфекції. Причому близько 40% такої патології спровоковано грибками роду Candida (Кандида). За оцінкою медиків, у 50% жінок старше 20 років хоча б раз в житті вже діагностували кандидозний вульвовагініт. Для лікування подібних станів випускається велика кількість протигрибкових препаратів як місцевого, так і системного дії. Інструкція по застосуванню «Флюкостат» свідчить, що це - один із системних препаратів.

Парацетамол: як застосовувати дітям і дорослим

«Парацетамол» є вивченим і давно використовуваним препаратом. Він відносяться до числа НПЗЗ - нестероїдних протизапальних засобів. Тобто, стоїть в одному ряду з «Аспірином», «Німесилом» і «Кетанова». Але оскільки його дія включає і знеболюючий ефект, в даний час він переведений в розряд анальгетиків - нарівні з «Анальгін». Відповідно, інструкція із застосування «парацетамолу» тепер теж містить вказівку на дане його властивість.

Полісорб для очищення організму: схеми прийому і свідчення

Під торговою назвою «Полісорб» насправді ховається порошок двоокису кремнію, більш відомий як харчова добавка-антизлежувач Е551. «Полісорб» не є відкриттям останніх років. Діюча речовина «полісорб» найчастіше можна зустріти в складі зубної пасти, порошкових харчових і нехарчових продуктів, які повинні залишатися пухкими. Як стверджує інструкція із застосування «полісорб», засіб не засвоюється організмом і служить лише хорошим адсорбентом.

Користь і шкода бурштинової кислоти: лікувальні можливості «природного енергетика»

Жінки хочуть бути стрункими і красивими. Але часто в гонитві за досконалістю повноцінне харчування відсувають на другий план. На допомогу приходять фармацевти, пропонуючи препарати і добавки з концентрованим вмістом корисних речей. Одна з них - кислота з бурштину. Показання до застосування янтарної кислоти настільки великі, що роблять її справжнім подарунком для дам і їх шанувальників.

Ліпоєва кислота: значення для організму, і як пити в лікувальних цілях

Інструкція по застосуванню ліпоєвоїкислоти позиціонує її як потужний антиоксидант, гепатопротектор, гіполіпідемічний засіб. Як показує лікарська практика, можливості використання цього лікарського речовини набагато ширше. Позитивний вплив і нормалізація внутрішньоклітинних обмінних процесів робить прийом ліпоєвої кислоти доречним при безлічі хвороб, а також для профілактики їх виникнення і передчасного старіння клітин.

Смекта: особливості її застосування при отруєнні, ротавіруси та інших порушеннях з боку шлунково-кишкового тракту

Інструкція по застосуванню «Смекти» вказує, що її склад утворений натуральною сполукою діосмектіта - сумішшю алюмінієвої і магнієвої солей кремнієвої кислоти. Воно має виражені абсорбуючі властивості і здатністю вступати в хімічний контакт з білками в складі вистилає шлунок і кишечник слизу. Такі особливості дозволяють «смекту» згустити слиз, стимулювати секрецію її нових порцій, зв'язати і вивести з травного тракту порушують його роботу сторонні речовини і збудників захворювань.