Як приготувати журавлинний морс: жарознижуючий і протинабряковий напій

Журавлина є рослиною з наших широт, використовуваним як у вітчизняній кулінарії, так і в народній медицині. Здатність перемагати лихоманку і запалення за часів, коли антибіотиків не існувало, зробила журавлину настільки популярною, що хоча б один рецепт журавлинного морсу був під рукою у господині. А в даний час вже відомо, що лікувальні властивості журавлинного морсу майже повністю формує рекордна концентрація в ньому харчових кислот, включаючи рідкісні, на зразок бензойної.

Цілюща дія й застосування червоної щітки в народній медицині і фармакології

Родіола чотиричленна (родіола чотирьохчастинна, червона щітка, родіола холодна) - трав'яниста багаторічна рослина з багатим хімічним складом. Містить фітогормони, відрізняється сечогінну, протизапальну, антисептичну, адаптогенною, імуностимулюючу дію. Найчастіше застосовується в гінекології.

Ромашка лікарська: користь, застосування, цілющі властивості

Ромашка аптечна (ромашка лікарська, ромашка обдерта, романова трава, романів колір, купальница, румянок, румянка, сосонька, маткова трава) - найпопулярніше лікарська рослина з добре вивченим складом. Використовується як протизапальний, спазмолітичний, жовчогінний засіб для внутрішнього прийому і зовнішніх компресів, ванн. Може застосовуватися в дитячому віці, не токсичне, протипоказань не має.

Корисні властивості календули, особливості приготування і застосування

Календула лікарська (нігтики, сонцеворот, квітка мертвих, золотий колір, масляний колір, Крокіс) - однорічна трав'яниста рослина з вираженим антисептичним, протизапальним, жовчогінним, ранозагоювальну дію. Трава застосовується в гінекології, гастроентерології, неврології, кардіології, дерматології та косметології.

Корисні властивості алое, застосування в народній медицині

Алое деревоподібна (столітник, столітнє дерево) - вічнозелена теплолюбна рослина. У природних умовах в Україні не росте, широко культивується, як кімнатна. Використовується сік з свіжозібраних листя, що володіє бактерицидними і стимулюючими властивостями. Застосовується при запаленнях ЛОР-органів, шлунково-кишкового тракту, запаленнях статевої системи.

Цілюща дія й застосування борової матки в народній і традиційній медицині

Ортілія однобока (борова матка, борова трава, Боровінка, заяча сіль, бокоцветка, грушовнік, лісова груша, зімозеленка, винна трава) - багаторічна трав'яниста рослина лісової зони Північної півкулі. У народній і традиційній медицині застосовується для лікування жіночої статевої сфери, захворювань сечовивідних шляхів, простати і аденоми у чоловіків. Діє як гормональне, сечогінний, протизапальний засіб.

Корінь женьшеню: техніка збору, застосування, вплив на організм

Женьшень - рідкісна рослина з напівміфічними властивостями. У давнину вважалося, що його корінь повертає молодість. Сьогодні використовується як общетонізірущее, адаптогенний засіб при розумовому, фізичному виснаженні в період хвороби, активної праці.

Пижмо звичайне: ботанічні особливості і безпечне лікування

Пижмо звичайне (польова вибоїна, дика горобина, девятільнік, ялинка, сорокобратов, козулі папороть, приворотень, український мускус) - багаторічна токсичну рослина з характерним камфорним запахом. У народній і науковій медицині визначилися дві основні сфери її застосування - глистогінний і жовчогінний засіб. Рослина категорично заборонено при вагітності.

Таблетки Кардіпал (kardipal) від гіпертонії відгуки

Ознаки високого артеріального тиску є частою причиною нездужань у людей. Це дуже поширене явище, яке, як вважалося раніше, діагностується в більшості ситуацій у літніх людей. Але актуальні цифри статистики вказують на той факт, що за останні роки захворювання діагностується і у молодого покоління. Причин для виникнення хвороби безліч і по-справжньому впоратися з ними допоможе Кардіпал препарат для лікування гіпертонії.

Особливості застосування та лікувальні властивості барбарису звичайного

Барбарис звичайний (Берберіс, Кислянка, Горушка, Квасниця, мокріш, кислиця, кислий терен) - багаторічний листопадний чагарник. У народній медицині вважається цінним лікарською сировиною. Для виготовлення лікарських засобів використовують зрілі плоди, листя, кору і коріння рослини. Найчастіше застосовується як жовчогінний і кровоспинний засіб.

Hemp Gel (Хемп гель) - крем для здоров'я суглобів

Щоденні навантаження на суглоби, які людина відчуває кожен день, багаторазово посилюються при ознаках ожирінні, заняттях спортом, раціонально підібраним взуттям та іншими факторами. Навіть самі незначні травми можуть згодом стати проблемою, адже з часом зношуваність тканин зростає, що в кінцевому рахунку призводить до сильних больових відчуттів і навіть втрати рухливості. Поява в списку безпечних медикаментозних засобів препарату Hemp Gel для суглобів уможливлює тканинне зміцнення і сприяє зціленню від різних суглобових недуг.

Ехінацея пурпурова: властивості, дію на організм, застосування

Ехінацея пурпурна - ефектне квітуча рослина, культивується в лікувальних і декоративних цілях. Поширена думка про імуномодулюючих і противірусних властивості. Застосовується всередину при застуді, запальних захворюваннях, при депресії. Зовнішні компреси стимулюють загоєння ран.

Blue Wizard збуджуючі краплі для жінок, ціна, купити, інструкція із застосування

Одним з важливих аспектів життя кожного чоловіка є сексуальні стосунки. Але не менш значиму роль відводиться сексу і в житті жінки. Науково доведено, що регулярні сексуальні акти сприяють нейтралізації стресу і емоційної напруги. Інша справа, що не кожна жінка здатна отримати справжнє задоволення від злягання. У медичному співтоваристві стався справжній "бум", адже світу були представлені спеціальні Blue Wizard збуджуючі краплі для жінок.

Елеутерокок колючий - властивості і застосування «сибірського женьшеню»

Елеутерокок колючий (свободноягодник колючий, дикий перець, нетроннік, чортів кущ, сибірський женьшень) - невисокий гіллястий чагарник з малим регіоном поширення. Властивості часто порівнюють з женьшенем, надають стимулюючу і стимулюючу дію. Підвищує тиск, відновлює працездатність при перевтомі, нервовому і фізичному виснаженні.

Суставітін: інструкція і показання до застосування, склад, ціна, відгуки, де замовити

Проблеми зі здоров'ям, пов'язані з різними недугами опорно-рухової системи є для сучасної людини актуальною проблемою. Підхід до комплексного лікування завжди супроводжувався болісними процедурами, оперативним втручанням або зовсім не мав успіху. Так було до того моменту, як в центрі уваги не опинився Суставітін для відновлення суглобів.