Як доглядати за юкою і чи зможе «джинсове дерево» розквітнути на підвіконні

Вічнозелена кімнатна рослина юка завоювало велику популярність серед квітникарів завдяки екзотичному зовнішнім виглядом і невибагливості. Щоб виростити по-справжньому красивий і здоровий квітка, слід дотримуватися деяких правил. Яким повинен бути догляд за юкою в домашніх умовах, коли потрібно пересаджувати, як правильно розмножувати і боротися з хворобами, і чому кімнатна юка не цвіте? Про все по порядку.

Хвороби і шкідники фіалок: чим лікувати і як врятувати квітка

Фіалки - дуже чутливі рослини. Вони схильні до нападкам шкідників, часто хворіють. Уникнути проблем при вирощуванні фіалок можна тільки чітко відрегульованим режимом догляду, своєчасною профілактикою грибкових і інфекційних захворювань. Квітникар повинен знати хвороби фіалок та їх лікування, вміти відрізнити втрату декоративності в результаті неправильного догляду від атаки шкідників.

Як доглядати за аморфофаллусом: поради для цінителів зміїної пальми

Лілія Вуду, слонячий хліб, диявольський мова - ні, це не інгредієнти казкових зілля. Це лише кілька назв одного і того ж рослини - зміїної пальми. А по-науковому - аморфофаллуса. Завезений з Тихоокеанських островів цей красень підкорив серця місцевих квітникарів. У природі загадкову квітку досягає гігантських розмірів. А домашні лілії Вуду можуть бути цілком скромними за габаритами. Грамотний догляд за аморфофаллуса в домашніх умовах дозволить квітці продемонструвати всі свої краси, а його власнику - знайти вагомий привід для ботанічної гордості.

Догляд за шеффлеру: вирощування, розмноження, лікування

Сучасні квіткові магазини не можуть поскаржитися на відсутність різноманітності. У продажу постійно з'являються квіти, про які раніше ніхто і не чув, а сьогодні ми маємо реальну можливість вирощувати їх у себе вдома. Наприклад, шеффлера не так давно потрапила в наші краї з влажнотропических куточків Землі. Якщо вирішили обзавестися цим кімнатною квіткою, подбайте, щоб йому сподобалося «жити» в вашій квартирі. Правильний догляд за шеффлеру в домашніх умовах дуже важливий.

Догляд за орхідеєю дендробиум, різновиди, розмноження

Дендробіум - одна з найпопулярніших і поширених різновидів орхідей. Відрізняється відносною простотою вирощування, великою кількістю різновидів і гібридних сортів. Який потрібен догляд за орхідеєю дендробиум в домашніх умовах? Який сорт вибрати? Як правильно поливати і пересаджувати дендробиум?

Як доглядати за фіалкою: секрети здоров'я і цвітіння

Фіалка протягом довгих років залишається одним з найпопулярніших кімнатних рослин. Це пояснюється різноманіттям видів і сортів. Фіалки не просто вирощують - їх колекціонують. Яким повинен бути догляд за фіалкою в домашніх умовах? Як її правильно поливати? Які умови потрібні для рясного цвітіння?

Догляд за орхідеєю фаленопсис: основні правила і деякі секрети

Фаленопсис - найпопулярніша серед квітникарів різновид орхідеї. Купити її можна в будь-якому квітковому магазині. Фаленопсис заслужив популярність за ефектний зовнішній вигляд і відносну невибагливість. Догляд за орхідеєю фаленопсис в домашніх умовах вважається найпростішим. Які тонкощі вирощування фаленопсис потрібно знати обов'язково?

Догляд за перським цикламеном, поради щодо купівлі та розмноженню

Цвіте цикламен в зимовий час, коли більшість кімнатних рослин відпочивають. Він цінується квітникарями за декоративність листя, оригінальні квітки. Як доглядати за перським цикламеном в домашніх умовах? Яких хвороб і шкідників побоюватися?

У природі квітка поширений в центральній частині Європи і Середземномор'я. Всього відомо близько 15 видів. Тільки кілька різновидів адаптовані для вирощування на підвіконнях.

Догляд за орхідеєю ванда, різновиди і методи поливу

Дуже красива орхідея з виразними квітами. Один із сортів цікавий рідкісної для орхідей блакитний забарвленням. Зустрічаються сорти з жовтої, малинової, помаранчевої забарвленням. Часто прикрашені вкрапленнями контрастного кольору або окантовкою. Яким повинен бути догляд за орхідеєю ванда в домашніх умовах? На що звернути увагу при покупці?

Догляд за квіткою драцена: як поливати, розмножувати і лікувати «дерево щастя»

Драцена - типовий представник тропіків, що оселився в наших квартирах. На жаль, неправильне утримання рослини може привести до його передчасної загибелі. Тому перед придбанням слід з'ясувати, який догляд за драценою в домашніх умовах: як поливати, де поставити горщик, яких хвороб побоюватися.

Догляд за квіткою декабрист, його розмноження і шкідники

Напередодні Нового року декабрист радує господарів пишним і красивим цвітінням. За це в народі його прозвали різдвяним квіткою. Як правильно організувати догляд за декабристом в домашніх умовах? З якими проблемами і шкідниками можна зіткнутися? Як стимулювати цвітіння?