Як правильно зберігати моркву в своєму будинку і в квартирі: робимо пірамідки з піску, «купаємо» в глині або просто заморожуємо

Корисна і хрустка морква - один з найбільш затребуваних овочів на кухні. Без неї і борщ - НЕ борщ, і тушкована риба не така смачна, і смажене м'ясо не таке ніжне, як хотілося б. Але перш ніж запасатися цим коренеплодом про запас на всю зиму, слід дізнатися, як зберігати моркву в домашніх умовах. А інакше втрати морквяних запасів можуть сягнути 80%.

Як правильно вибрати і зберігати сухофрукти: чи можна тримати в холодильнику, мити і заморожувати

Люди сушать фрукти з незапам'ятних часів. Під променями сонця з плодів випаровується вода, зате зберігаються смак, аромат, корисні речовини і продовжується термін придатності. Але як зберігати сухофрукти в домашніх умовах, щоб не зіпсувати продукт і в ньому не завелася «живність»?

Як правильно зберігати мед: оптимальна температура, безпечна тара і чому не варто боятися кристалізації

Можна любити чи не любити мед, можна ставитися до нього байдуже, але ніхто не стане заперечувати його користь. Це перший помічник при застуді, нервових розладах, головних болях, захворюваннях серця, косметичних проблемах. Тому бажання запасти його на зиму можна пояснити. Важливо, щоб до холодної пори року продукт бджільництва не втратив корисних властивостей і фізичних характеристик. Як зберігати мед в домашніх умовах?

Як зберігати свіжі огірки в домашніх умовах, щоб вони долежали до Нового року

Часи суворого дефіциту пройшли, і свіжі огірки можна придбати в будь-який час року. Але смак і аромат саме річних місцевих плодів не зрівняється ні з чим. Тому інформація про те, як зберігати свіжі огірки в холодильнику довше, буде корисна не тільки дачникам, які збирають влітку великий урожай, але і просто любителям поласувати овочем в холодну пору.

Як зберігати часник, щоб не висихав: плетемо коси, консервуємо в маслі або просто складаємо в ящик

Пікантна спеція і ліки від 1000 хвороб - це, звичайно ж, часник. За своєю протимікробної активності його можна порівняти з антибіотиком. Тому бажання господинь запастися цим диво-продуктом на зиму цілком природно. Але до настання холодів він може зіпсуватися. Всьому виною неправильне зберігання. Як зберігати часник взимку в домашніх умовах?

Термін зберігання фаршу в холодильнику і морозильній камері: овочевого, грибного, м'ясного і рибного

Котлети, тефтелі, пельмені, макарони по-флотськи - це лише мала дещиця страв домашньої кухні, головну роль в яких грає м'ясна начинка. Не всі господині володіють життєво важливою інформацією про те, скільки зберігається фарш в холодильнику, і які основні правила його заморозки. А тим часом ці знання здатні захистити сім'ю від отруєння та інших проблем зі здоров'ям, якими загрожує вживання в їжу прострочених продуктів.

Як зберігати банани в домашніх умовах: грона і нарізку

Банани відносяться до тих небагатьох фруктам, доступ до яких не обмежується круглий рік. Їх люблять і дорослі, і діти, тому в сімейному меню екзотичні плоди - бажані гості. Засмучує, що їх не закупили про запас, як яблука або картоплю. Але досвідчені господині знайшли вихід з положення. Є маленькі хитрощі, як зберігати банани будинку, щоб вони не чорніли і довше не псувалися.

Як правильно зберігати цибулю в квартирі: прикрашаємо кухню «косами» або ховаємо в комору в панчохах

Широко відомі унікальні протимікробні властивості цибулі, якими його щедро наділила природа. Йому, так само як і часнику, вже настав час поставити пам'ятник. Фітонциди і корисні речовини роблять цю рослину справжньої живої аптекою. Він незамінний в будь-який сезон, особливо взимку і ранньою весною, коли лютують віруси і простудні хвороби. Його ефективність перевірена століттями. Щоб це цінне природні ліки завжди було під рукою, потрібно знати, як зберігати цибулю в домашніх умовах.